امروزه  جراحی پروتز سینه با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل، اندازه و یا بافت سینه قابل انجام است. جنس پروتز های سینه مختلف بوده و متناسب با فرم بدن، کشش پوست و ... طبق نظریه ی پزشک برای شخص متقاضی انتخاب می شود.

بیشتر بخوانید

از رایج ترین جراحی های زیبایی پر متقاضی جراحی پروتز سینه است، به طوری که در بین زنان محبوبیت زیادی یافته است. در واقع پروتز سینه عملی است که به تصور افرادی که به آن تمایل دارند باعث بازگشت و افزایش اعتماد به نفس آن ها خواهد شد.

بیشتر بخوانید

خوشبختانه با گذر زمان و پیشرفت در زمینه های زیبایی می توان روند پیری را به تعویق انداخت. تزریق ژل و بوتاکس از جمله روش های پرطرفدار برای پیشگیری و رفع چین و چروک های پوستی هستند.

بیشتر بخوانید

از رایج ترین و رو به رشد ترین جراحی های زیبایی می توان به جراحی بینی اشاره کرد. درواقع آنچه که از جراحی بینی انتظار می رود زیبا سازی بینی، ترمیم و اصلاح عیوب ظاهری بینی می باشد.

بیشتر بخوانید

سم بوتولینوم (Botulinum toxin) که در ایران با اسم بوتاکس شناخته می شود دارای کاربردهای مختلفی است که یکی از آن ها کاربردهای زیبایی و جوانسازی می باشد. بوتاکس که از سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم به دست می آید از سال 1989 به منظور درمانی مورد استفاده قرار گرفته است اما از سال 2002 با هدف زیبایی نیز کاربرد داشته است.

بیشتر بخوانید

عمل آبدومینوپلاستی (تامی تاک) یا روش های جایگزین آن مانند لیپوآبدومینوپلاستی چربی و پوست اضافی را از شکم برمی دارد و با سفت کردن عضلات جدار شکم باعث صاف شدن آن می شود. عمل آبدومینوپلاستی می تواند زیبایی و تناسب را به اندام برگرداند. 

بیشتر بخوانید

جراحی بینی یکی از جراحی های شایع میان بسیاری از خانم ها و آقایان ایرانی است. جراحی بینی اگر به درستی انجام شود ساختار ظاهری بینی را زیبا و متناسب می کند. ولی اگر جراحی بینی به خوبی انجام نشود ضمن داشتن خطر برای بیمار، موجب بروز عارضه و مشکلات ظاهری هم می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی پلک ها که اصطلاحا بلفاروپلاستی هم نامیده می شود، با تغییراتی در پلک و ابروها باعث زیباتر شدن چشم ها می شود. 

بیشتر بخوانید