۱۳۹۸/۱۱/۲۱

تزریق ژل

با افزایش سن‌، به صورت طبیعی چربی زیر پوست صورت کاهش می یابد. با کاهش چربی زیر پوست، عضلات صورت در نزدیکی سطح پوست به فعالیت خود ادامه می‌دهند به همین دلیل خطوط لبخند و خطوط دور چشم بیش از قبل نمایان می‌شوند. علاوه بر این به دلیل کشیده شدن و شل شدن پوست، حجم صورت نیز کاهش پیدا می‌کند. عوامل دیگری مانند تابش خورشید، ژنتیک و وراثت و همچنین سبک زندگی فرد می‌توانند بر پوست صورت تاثیر گذار باشند.

بیشتر بخوانید

ژل‌ها از ماده‌ای به نام اسید هیالورونیک  ساخته شده اند که به صورت طبیعی هم در پوست وجود دارد و باعث حجم دهی و قوام پوست می‌شود، ماندگاری تزریق ژل بسته به میزان و محل تزریق متفاوت خواهد بود. به طور طبیعی چون هیالورونیک اسید جزیی از بافت پوستی می باشد در نتیجه احتمال ایجاد عارضه با تزریق ژل اندک است و در نهایت در صورت تزریق ژل ممکن است عوارضی مانند ورم و یا کبودی مختصر ایجاد شود.

بیشتر بخوانید

۱۳۹۸/۱۱/۱۳

هزینه تزریق ژل

تزریق ژل یک راهکار درمانی برای جوانسازی پوست و برجسته سازی مناطقی از بدن که طی افزایش سن حجم خود را از دست داده اند به کار می رود. این روش بدون جراحی است و نتایج مطلوبی را با دوران ریکاوری کوتاه به همراه دارد. تزریق ژل در نواحی مختلفی مثل لب، گونه، خط خنده و … انجام می شود. ماندگاری این روش به نوع ژلی که مصرف شده است بستگی دارد و از شش ماه تا چند سال طول می کشد.

بیشتر بخوانید

امروزه برای داشتن اندامی متناسب و از بین بردن چربی‌های موضعی بدن عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی انجام می شود.این عمل جراحی برای افراد بالای هجده سال قابل اجرا بوده و خانم ها به دلیل زایمان و شل شدن شکم و یا کاهش شدید وزن و از رژیم های غذایی سنگین استفاده کرده اند و یا از عمل هایی نظیر کوچک کردن یا بای پس معده یا روده استفاده کرده اند و دچار شلی و افتادگی شکم شده اند. این افراد می توانند عمل جراحی زیبایی شکم را انجام دهند.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های درمانی است که بیشتر جنبه زیبایی دارد و برای کاهش و از بین بردن چین و چروک های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. بوتاکس از طریق فلج برخی عضلات منجر به از بین بردن چروک های بدن می شود. مکانیسم عملکرد بوتاکس از طریق شل کردن عضلات است. بوتاکس معمولا در مطب پزشک متخصص انجام شده و نیازی به بستری و یا بیهوشی ندارد.

بیشتر بخوانید

جراحی پروتز سینه از محبوب ترین عمل های زیبایی رایج در میان زنانی است که  تمایل دارند شکل و سایز سینه ی خود را تغییر دهند. در زمینه ی پروتز سینه و بارداری جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا پروتز سینه بر روی بارداری تاثیر مستقیمی نخواهد داشت

بیشتر بخوانید

با بالا رفتن سن بافت پوست از بین می رود و نواحی مثل گونه ها ، چانه و سایر بخش های صورت دچار شلی و فرو رفتگی می شوند، امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد، از جمله این روش ها می توان به لیزر، تزریق ژل و بوتاکس و در نهایت به تزریق چربی اشاره کرد.  تزریق چربی به عنوان یکی از امن ترین، ماندگارترین و طبیعی ترین درمان ها در بازیابی حجم از دست رفته ی بدن، ناشی از پیری می باشد و پزشک می تواند با تزریق چربی تورفتگی بخشی از صورت و بدن شما را که دچار پیری شده است، را درمان کند .

بیشتر بخوانید

۱۳۹۸/۱۱/۵

ترمیم بوتاکس

تزریق بوتاکس از روش‌هایی است که برای صاف کردن چین و چروک‌های صورت و ایجاد ظاهری جوان‌تر در افراد به کار می‌رود.

مانند چین و چروک‌های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد شده و چروک‌های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می‌شوند.

بیشتر بخوانید

۱۳۹۸/۱۱/۵

انواع بوتاکس

انواع بوتاکس در مارک های مختلفی به بازار عرضه می شود و شرکت ها و کشورهای مختلف نمونه هایی را به بازار عرضه کرده اند که تمامی آنها برای درمان‌های زیبایی و غیر زیبایی کاربرد دارند. از بین بوتاکس های پر مصرف می توان به دیسپورت، بوتاکس مسپورت(مصپورت) اشاره کرد. انواع دیگر آن شامل زئومین، نرونوکس، کانیتوکس، درماتوکس می باشد.

بیشتر بخوانید