جوانسازی و جراحی های زیبایی چشم و پلک و ابرو

لیفت صورت، یکی از پرطرفدار‌ترین جراحی‌های زیبایی بین خانم‌ها در سال‌های اخیر است. لیفت صورت، یک عمل زیبایی است که به سفت شدن پوست اطراف صورت و گردن کمک می‌کند تا صورت، زیباتر ‌و جوان‌تر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک روشی برای برداشتن چربی ،پوست و عضلات اضافی از پلک های بالا و پایین می باشد که افتادگی پلک چشم را ازبین می برد .جراحی زیبایی پلک همچنین پف زیر چشم را از بین می برد.

بیشتر بخوانید

یکی از روش های جوانسازی پوست، لیفت صورت است .همه چهره ها یکسان نیستند،بنابراین منطقی است که انجام همه عمل های لیفت صورت نباید به یک شکل باشد. نتایج لیفت صورت هرفرد باید از نظر او منحصربه فرد و طبیعی باشد.

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی که همان جراحی زیبایی پلک است با تغییراتی که در پلک و ابروها ایجاد می کند باعث زیباتر شدن چشمان و همچنین جوانسازی پلک می شود. جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی برای برداشتن پف پلکها، اصلاح افتادگی پلک وبرداشتن پوست اضافی آنها طراحی شده است .

بیشتر بخوانید

جراحی پلاسیتک و زیبایی یکی از شاخه های جراحی می باشد که برای برطرف کردن مشکلات باعث اختلال در شکل و ظاهر بدن کرده انجام می شود که این تغییرات می تواند مادرزادی و یا بر اثر حادثه ای باشد.

بیشتر بخوانید

لیفت پیشانی یک عمل جراحی است که به آن لیفت خط خنده نیز گفته می شود که هدف از آن اصلاح افتادگی پوست پیشانی و ابروها می باشد. جراحی لیفت پیشانی ممکن است به تنهایی انجام شود و یا در کنار آن از درمان‌های دیگری نظیر لیفت صورت، لیفت پلک یا لیفت بینی استفاده شود

بیشتر بخوانید

جراحی پلاستیک جراحی است که در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و می تواند ظاهر فرد را کاملا اصلاح کند. از جراحی پلاستیک می توان برای بازسازی نقص های مادرزادی نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید