پاسخ به برخی از سوالات متداول جراحی زیبایی بینی توسط دکتر محمد ثابت

بیشتر بخوانید

جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

پولیپ بینی یکی از عارضه های رایجی است که بسیاری از افراد را درگیر کرده و میتواند عوارض مختلفی ایجاد نماید. روشهای متفاوتی برای از بین بردن پولیپ ها وجود دارد

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی‌های زیبایی در جهان است. این جراحی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. هر یک از روش‌های جراحی باز و بسته دارای مزیت‌ها و نکات منفی مختص به خود هستند و انتخاب بهترین روش باید با توجه به وضعیت درمانی متقاضی انجام شود.

بیشتر بخوانید

کسب اطلاعات دقیق درباره جراحی بینی قبل از انجام آن میتواند به شما کمک کند تجربه ی مناسب تری در این زمینه داشته باشید و برای جراحی کاملا آماده شوید.جراحی بینی یکی از رایج­ترین جراحی‌ها است و افراد بسیاری به دلایل مختلف مجبور به انجام این عمل جراحی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی یکی از روش‌های نوین پزشکی برای کمک به افراد در رفع اختلالات مرتبط با بینی یا بهبود شکل ظاهری بینی است. در فرایند جراحی بینی، پزشک متخصص با توجه به هدف مورد نظر، با استفاده از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی، تغییرات مورد نظر را در بینی ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یک روش جراحی است که می تواند شکل و ظاهر بینی را تغییر دهد. این جراحی به بهترین وجه بسیاری از جنبه های بینی و ساختار اساسی آن را اصلاح می کند. جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی باز و جراحی بسته انجام می شود.

بیشتر بخوانید

آناتومی بینی مردان نسبت به زنان حدود 10 درصد بزرگتر است و کاملا متفاوت می باشد و همچنین مردان توده عضلانی بیشتری نسبت به زنان دارند.اکثریت آقایان به دنبال جراحی بینی طبیعی هستند و دوست دارند پس از جراحی بینی طبیعی به نظر برسد و مشخص نباشد که بینی جراحی شده است از نظر اغلب افراد نیز بهترین مدل بینی برای یک آقا ، مدل بینی طبیعی است .

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی هایی است که این روزها در بین خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد که برای داشتن ظاهری زیبا اقدام به این کار می کنند.

بیشتر بخوانید

صورت یکی از اعضای مهم در بدن است که برای هر شخصی مهم است و بسیاری از افراد تلاش می کنند با استفاده از عمل جراحی بینی صورتی زیباتر و جذاب تر داشته باشند. با استفاده از جراحی بینی می توان برخی از مشکلات موجود را برطرف کرد .

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی عملی است که در بین خانم ها محبوبیت زیادی دارد. جراحی بینی هم برای بهبودی تنفس فرد و هم برای زیبایی استفاده می شود و انواع مختلفی نیز دارد. که بعد از هر عمل جراحی باید مواردی رعایت شود و مراقبت های بعد از جراحی بینی شامل مواردی مختلفی است .

بیشتر بخوانید

جراحی بینی عملی است برای تغییر شکل بینی که از آن می توان برای بزرگ کردن بینی،کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، عمل بینی گوشتی، جراحی انحراف بینی، عمل بینی استخوانی، پلیپ بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی، تغییر زاویه بینی نسبت به لب بالا و اصلاح عیوب دیگر بینی بهره جست.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی می بایست با دقت بالا صورت گیرد چرا که مسیر تنفسی اصلی همان بینی است و حفظ عملکرد بینی بسیار اهمیت بالایی دارد. عوارض انواع جراحی بینی معمولا به راحتی برطرف می‌شوند، ولی بعضی از آنها خسارت جبران‌ناپذیری برجای می‌گذارد.

بیشتر بخوانید