جراحی زیبایی بینی یک روش جراحی است که می تواند شکل و ظاهر بینی را تغییر دهد. این جراحی به بهترین وجه بسیاری از جنبه های بینی و ساختار اساسی آن را اصلاح می کند. جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی باز و جراحی بسته انجام می شود.

بیشتر بخوانید

آناتومی بینی مردان نسبت به زنان حدود 10 دردصد بزرگتر است و کاملا متفاوت می باشد و همچنین مردان توده عظلانی بیشتری نسبت به زنان دارند.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی هایی است که این روزها در بین خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد که برای داشتن ظاهری زیبا اقدام به این کار می کنند.

بیشتر بخوانید

صورت یکی از اعضای مهم در صورت است که برای هر شخصی مهم است و بسیاری از افراد تلاش می کنند با استفاده از عمل جراحی بینی صورتی زیباتر و جذاب تر داشته باشند..

بیشتر بخوانید

میزان ورم نوک بینی تمام افراد به یک اندازه نیست و اگر بینی هم از داخل و هم از خارج جراحی شود و چنانچه جراحی برای بهبود تنفس فرد انجام شود میزان ورم نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید

بینی به عنوان عضوی در مرکز صورت علاوه بر ایفای نقش کلیدی در تناسب اجزای صورت، به عنوان اندام تنفسی نیز عضو مهمی برای بدن به شمار می آید.

جراحی بینی عملی است برای تغییر شکل بینی که از آن می توان برای بزرگ کردن بینی،کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، عمل بینی گوشتی، جراحی انحراف بینی، عمل بینی استخوانی، پلیپ بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی، تغییر زاویه بینی نسبت به لب بالا و اصلاح عیوب دیگر بینی بهره جست.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی می بایست با دقت بالا صورت گیرد چرا که مسیر تنفسی اصلی همان بینی است و حفظ عملکرد بینی بسیار اهمیت بالایی دارد. عوارض انواع جراحی بینی معمولا به راحتی برطرف می‌شوند، ولی بعضی از آنها خسارت جبران‌ناپذیری برجای می‌گذارد.

بیشتر بخوانید