جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

پیکرتراشی یکی از روش هایی است که این چربی های سرسخت را حل می کند. پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی است که افراد برای بهبود ظاهر خود و از بین بردن چربی­های موضعی در اندام­های مختلف از آن استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید

جراحی آبدومینوپلاستی یا تامی تاک ، از طریق برداشتن پوست‌های اضافه، عضلات شکم را سفت کرده و به صاف شدن شکم و زیبایی، کمک زیادی می‌کنند.

بیشتر بخوانید

لیفت بدن یک نوع جراحی است که به منظور از بین بردن چربی و پوست اضافه ای که پس از کاهش وزن به وجود می آید، انجام می شود. افتادگی پوست معمولاً در اطراف صورت، گردن، بالای بازوها، سینه، شکم، باسن و ران ایجاد می شود و می تواند بدن را نامتناسب نشان دهد.

بیشتر بخوانید

برداشتن چربی های اضافی شکم، پهلو، پشت واز بین بردن شلی و افتادگی پوست نواحی مرتبط از طریق شکاف پوست که بسته به وسعت عمل جراحی مثلاً درشکم ناف جدید و یا ازهمان ناف قبلی استفاده می گردد، به این عمل جراحی زیبایی شکم گفته می شود.

بیشتر بخوانید

لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی است که بیشتر برای افرادی توصیه می شود که با وجود داشتن چربی اضافی در ناحیه شکم و چهلو هنوز هم پوستی کشسان و قابل ارتجاعی دارند.

بیشتر بخوانید

جراحی لیپوساکشن یک جراحی زیبایی است که به منظور خلاص شدن از چربی ها انجام می شود و می توان بعد از عمل لیپوساکشن با رژیم غذایی و ورزش به اندام ایده آل رسید. به بیان ساده تر تخلیه ی چربی از بافت های زیرپوستی را لیپوساکشن می نامند.

بیشتر بخوانید

آبدومینوپلاستی جراحی است که طی آن چربی ها و پوست اضافه شکم برداشته می شود و عضلات شکم سفت می شود و با یک رژیم مناسب می توان اندامی مناسب داشت.آبدومینوپلاستی یا تامی تاک روشی مناسب برای رسیدن به اندام مناسب است .

بیشتر بخوانید

عمل جراحی زیبایی شکم یک جراحی برای از بین بردن چربی های اضافه شکم است که در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد که انواع زیادی دارد و می تواند عوارض و خطراتی نیز داشته باشد.

بیشتر بخوانید

عمل جراحی آبدومینوپلاستی (تامی تاک) یا روش های جایگزین آن مانند لیپوآبدومینوپلاستی چربی و پوست اضافی را از شکم برمی دارد و با سفت کردن عضلات جدار شکم باعث صاف شدن آن می شود. عمل آبدومینوپلاستی می تواند زیبایی و تناسب را به اندام برگرداند. 

بیشتر بخوانید

برداشتن چربی اضافه شکم بدون عمل جراحی هم امکانپذیر است .روشهای حذف چربی های شکمی بدون جراحی با توجه به شرایط جسمی و انجام معاینات در فرد متفاوت و توسط پزشک تشخیص داده می شود .

بیشتر بخوانید

 آبدومینوپلاستی یا تامی تاک شکم اقدامی تهاجمی جهت صاف و کشیده کردن شکم با خارج کردن پوست وچربی اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم می باشد و روشی برای کاهش وزن محسوب نمی شود

بیشتر بخوانید

امروزه برای داشتن اندامی متناسب و از بین بردن چربی‌های موضعی بدن عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی انجام می شود. عمل آبدومینوپلاستی به دو روش کلاسیک و پیشرفته انجام می شود .

بیشتر بخوانید