عمل زیباسازی چانه شامل روش¬های زیبا¬سازی و جوانسازی چانه با روش جراحی و غیرجراحی است. با این روشها می¬توان عیوب خارجی ناحیه چانه را از بین برد و ظاهری مناسب¬تری پیدا کرد.

بیشتر بخوانید

لیفت گردن نوعی لیفت صورت است که ناحیه گردن را سفت می کند و به دلیل برش های ریز تقریباً نامرئی باقی می ماند. لیفت صورت و گردن یک عمل جراحی زیبایی متداول است که به لطف تکنیک های جدید، اکنون نتایج بسیار طبیعی را ارائه می دهد. هزینه لیفت گردن نیز با وجود تکنیک های جدید، مقرون به صرفه است.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی به باسن و لیفت باسن با استفاده از چربی گرفته شده از بدن خود شخص، طبیعی ترین و زیباترین نتایج را ارائه می دهد. چربی بدن خود فرد به درست ترین و طبیعی ترین شکل به خوش¬فرم شدن باسن شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید

جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

پیکرتراشی یکی از روش هایی است که این چربی های سرسخت را حل می کند. پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی است که افراد برای بهبود ظاهر خود و از بین بردن چربی­های موضعی در اندام­های مختلف از آن استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید

پولیپ بینی یکی از عارضه های رایجی است که بسیاری از افراد را درگیر کرده و میتواند عوارض مختلفی ایجاد نماید. روشهای متفاوتی برای از بین بردن پولیپ ها وجود دارد

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی‌های زیبایی در جهان است. این جراحی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. هر یک از روش‌های جراحی باز و بسته دارای مزیت‌ها و نکات منفی مختص به خود هستند و انتخاب بهترین روش باید با توجه به وضعیت درمانی متقاضی انجام شود.

بیشتر بخوانید

کسب اطلاعات دقیق درباره جراحی بینی قبل از انجام آن میتواند به شما کمک کند تجربه ی مناسب تری در این زمینه داشته باشید و برای جراحی کاملا آماده شوید.جراحی بینی یکی از رایج­ترین جراحی‌ها است و افراد بسیاری به دلایل مختلف مجبور به انجام این عمل جراحی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی یکی از روش‌های نوین پزشکی برای کمک به افراد در رفع اختلالات مرتبط با بینی یا بهبود شکل ظاهری بینی است. در فرایند جراحی بینی، پزشک متخصص با توجه به هدف مورد نظر، با استفاده از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی، تغییرات مورد نظر را در بینی ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید

روش های مختلفی برای عمل زیبایی لب وجود دارد . افرادی که خواستار جراحی زیبایی لب هستند می خواهند که تغییر دائمی در شکل لب و حجم لب خود داشته باشند که با جراحی لب امکان پذیر است .

بیشتر بخوانید

در برخی از بانوان سینه ها به طرز نامناسبی رشد می کند و لازم به عمل کوچک کردن سینه ها باشند . کوچک کردن سینه با سه روش لیپوساکشن ،لیپوماتیک و لیزر لیپولیز می تواند صورت گیرد .

بیشتر بخوانید

هزینه جراحی پلاستیک با توجه به اینکه کدام نواحی بدن و یا کدام قسمت از صورت باشد متفاوت است . شما با مراجعه به بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید .

بیشتر بخوانید

جراحی آبدومینوپلاستی یا تامی تاک ، از طریق برداشتن پوست‌های اضافه، عضلات شکم را سفت کرده و به صاف شدن شکم و زیبایی، کمک زیادی می‌کنند.

بیشتر بخوانید

پستان در زنان در دوره‌های مختلف مانند بارداری و شیر‌دهی تغییرات زیادی را تجربه می‌کند. جراحی لیفت پستان برای حل مشکلاتی از قیبل وضعیت نوک سینه ، حجم پستان، اندازه پستان مناسب است .

بیشتر بخوانید

لیفت صورت (ریتیدکتومی) عملی با هدف سفت کردن بافت¬های نرم صورت است. جراحی لیفت صورت یکی از موثرترین روش¬ها در مبارزه با علائم پیری در نظر گرفته می¬شود.

بیشتر بخوانید

لیفت بدن یک نوع جراحی است که به منظور از بین بردن چربی و پوست اضافه ای که پس از کاهش وزن به وجود می آید، انجام می شود. افتادگی پوست معمولاً در اطراف صورت، گردن، بالای بازوها، سینه، شکم، باسن و ران ایجاد می شود و می تواند بدن را نامتناسب نشان دهد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس پر طرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام میشود. اثرات بوتاکس بسته به تزریقات قبلی بین ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد و به طور متوسط هر ۳ تا ۶ ماه یکبار تجدید می شود .

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک روشی برای برداشتن چربی ،پوست و عضلات اضافی از پلک های بالا و پایین می باشد که افتادگی پلک چشم را ازبین می برد .جراحی زیبایی پلک همچنین پف زیر چشم را از بین می برد.

بیشتر بخوانید