لیفت ابرو یک عمل زیبایی برای بالا بردن ابروها است. جراحی لیفت ابرو، چین و چروک ها را کاهش می دهد، خطوط اخم را بهبود می بخشد و ابروها را در حالت جوانی قرار می دهد. لیفت ابرو انواع مختلفی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم .

بیشتر بخوانید

بوتاکس خط خنده یکی از بهترین روش‌های است که می‌توان با استفاده از آن جوانی و شادابی را به پوست بازگرداند چین و چروک و خطوط ناشی از خنده را به راحتی از بین برد.

بیشتر بخوانید

بوتاکس پیشانی یک تکنیک پزشکی زیبایی است که برای از بین بردن موقت خطوط و چین و چروک پیشانی از طریق تزریق بوتاکس به این ناحیه انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل لب درحال حاضر یکی از محبوب ترین ترندهای زیبایی است که افراد زیادی تمایل به انجام این تکنیک دارند.

بیشتر بخوانید

جراحی لیفت بازو یک عمل جراحی پلاستیک است که برای برداشتن بافت چربی زیر جلدی ناخواسته و افتادگی پوست در ناحیه بازو انجام می¬شود.

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول جراحی زیبایی بینی توسط دکتر محمد ثابت

بیشتر بخوانید

عمل زیباسازی چانه شامل روش¬های زیبا¬سازی و جوانسازی چانه با روش جراحی و غیرجراحی است. با این روشها می¬توان عیوب خارجی ناحیه چانه را از بین برد و ظاهری مناسب¬تری پیدا کرد.

بیشتر بخوانید

لیفت گردن نوعی لیفت صورت است که ناحیه گردن را سفت می کند و به دلیل برش های ریز تقریباً نامرئی باقی می ماند. لیفت صورت و گردن یک عمل جراحی زیبایی متداول است که به لطف تکنیک های جدید، اکنون نتایج بسیار طبیعی را ارائه می دهد. هزینه لیفت گردن نیز با وجود تکنیک های جدید، مقرون به صرفه است.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی به باسن و لیفت باسن با استفاده از چربی گرفته شده از بدن خود شخص، طبیعی ترین و زیباترین نتایج را ارائه می دهد. چربی بدن خود فرد به درست ترین و طبیعی ترین شکل به خوش¬فرم شدن باسن شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید

جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

پیکرتراشی یکی از روش هایی است که این چربی های سرسخت را حل می کند. پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی است که افراد برای بهبود ظاهر خود و از بین بردن چربی­های موضعی در اندام­های مختلف از آن استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید

پولیپ بینی یکی از عارضه های رایجی است که بسیاری از افراد را درگیر کرده و میتواند عوارض مختلفی ایجاد نماید. روشهای متفاوتی برای از بین بردن پولیپ ها وجود دارد

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی‌های زیبایی در جهان است. این جراحی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. هر یک از روش‌های جراحی باز و بسته دارای مزیت‌ها و نکات منفی مختص به خود هستند و انتخاب بهترین روش باید با توجه به وضعیت درمانی متقاضی انجام شود.

بیشتر بخوانید

کسب اطلاعات دقیق درباره جراحی بینی قبل از انجام آن میتواند به شما کمک کند تجربه ی مناسب تری در این زمینه داشته باشید و برای جراحی کاملا آماده شوید.جراحی بینی یکی از رایج­ترین جراحی‌ها است و افراد بسیاری به دلایل مختلف مجبور به انجام این عمل جراحی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی یکی از روش‌های نوین پزشکی برای کمک به افراد در رفع اختلالات مرتبط با بینی یا بهبود شکل ظاهری بینی است. در فرایند جراحی بینی، پزشک متخصص با توجه به هدف مورد نظر، با استفاده از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی، تغییرات مورد نظر را در بینی ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید

روش های مختلفی برای عمل زیبایی لب وجود دارد . افرادی که خواستار جراحی زیبایی لب هستند می خواهند که تغییر دائمی در شکل لب و حجم لب خود داشته باشند که با جراحی لب امکان پذیر است .

بیشتر بخوانید

در برخی از آقایان سینه ها به طرز نامناسبی رشد می کند و لازم به عمل کوچک کردن سینه ها باشند . کوچک کردن سینه با سه روش لیپوساکشن ،لیپوماتیک و لیزر لیپولیز می تواند صورت گیرد .

بیشتر بخوانید

هزینه جراحی پلاستیک با توجه به اینکه کدام نواحی بدن و یا کدام قسمت از صورت باشد متفاوت است . شما با مراجعه به بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید .

بیشتر بخوانید