جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی‌های زیبایی در جهان است. این جراحی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. هر یک از روش‌های جراحی باز و بسته دارای مزیت‌ها و نکات منفی مختص به خود هستند و انتخاب بهترین روش باید با توجه به وضعیت درمانی متقاضی انجام شود.

بیشتر بخوانید

کسب اطلاعات دقیق درباره جراحی بینی قبل از انجام آن میتواند به شما کمک کند تجربه ی مناسب تری در این زمینه داشته باشید و برای جراحی کاملا آماده شوید.جراحی بینی یکی از رایج­ترین جراحی‌ها است و افراد بسیاری به دلایل مختلف مجبور به انجام این عمل جراحی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

جراحی بینی یکی از روش‌های نوین پزشکی برای کمک به افراد در رفع اختلالات مرتبط با بینی یا بهبود شکل ظاهری بینی است. در فرایند جراحی بینی، پزشک متخصص با توجه به هدف مورد نظر، با استفاده از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی، تغییرات مورد نظر را در بینی ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید

روش های مختلفی برای عمل زیبایی لب وجود دارد . افرادی که خواستار جراحی زیبایی لب هستند می خواهند که تغییر دائمی در شکل لب و حجم لب خود داشته باشند که با جراحی لب امکان پذیر است .

بیشتر بخوانید

در برخی از بانوان سینه ها به طرز نامناسبی رشد می کند و لازم به عمل کوچک کردن سینه ها باشند . کوچک کردن سینه با سه روش لیپوساکشن ،لیپوماتیک و لیزر لیپولیز می تواند صورت گیرد .

بیشتر بخوانید

هزینه جراحی پلاستیک با توجه به اینکه کدام نواحی بدن و یا کدام قسمت از صورت باشد متفاوت است . شما با مراجعه به بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید .

بیشتر بخوانید

جراحی آبدومینوپلاستی یا تامی تاک ، از طریق برداشتن پوست‌های اضافه، عضلات شکم را سفت کرده و به صاف شدن شکم و زیبایی، کمک زیادی می‌کنند.

بیشتر بخوانید

پستان در زنان در دوره‌های مختلف مانند بارداری و شیر‌دهی تغییرات زیادی را تجربه می‌کند. جراحی لیفت پستان برای حل مشکلاتی از قیبل وضعیت نوک سینه ، حجم پستان، اندازه پستان مناسب است .

بیشتر بخوانید

لیفت صورت، یکی از پرطرفدار‌ترین جراحی‌های زیبایی بین خانم‌ها در سال‌های اخیر است. لیفت صورت، یک عمل زیبایی است که به سفت شدن پوست اطراف صورت و گردن کمک می‌کند تا صورت، زیباتر ‌و جوان‌تر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید

لیفت بدن یک نوع جراحی است که به منظور از بین بردن چربی و پوست اضافه ای که پس از کاهش وزن به وجود می آید، انجام می شود. افتادگی پوست معمولاً در اطراف صورت، گردن، بالای بازوها، سینه، شکم، باسن و ران ایجاد می شود و می تواند بدن را نامتناسب نشان دهد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس پر طرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام میشود. اثرات بوتاکس بسته به تزریقات قبلی بین ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد و به طور متوسط هر ۳ تا ۶ ماه یکبار تجدید می شود .

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک روشی برای برداشتن چربی ،پوست و عضلات اضافی از پلک های بالا و پایین می باشد که افتادگی پلک چشم را ازبین می برد .جراحی زیبایی پلک همچنین پف زیر چشم را از بین می برد.

بیشتر بخوانید

اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش برای نزدیک کردن گوش های برجسته به سر و کوچک کردن گوش های بزرگ انجام می شود. جراحی گوش همچنین می تواند گوش هایی که به دلیل آسیب دیدگی یا تا خوردگی های نامناسب، کوچک بودن غیرمعمول یا عدم وجود چین و چروک های طبیعی، دچار مشکل شده اند را نیز اصلاح کند.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یک روش جراحی است که می تواند شکل و ظاهر بینی را تغییر دهد. این جراحی به بهترین وجه بسیاری از جنبه های بینی و ساختار اساسی آن را اصلاح می کند. جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی باز و جراحی بسته انجام می شود.

بیشتر بخوانید

برداشتن چربی های اضافی شکم، پهلو، پشت واز بین بردن شلی و افتادگی پوست نواحی مرتبط از طریق شکاف پوست که بسته به وسعت عمل جراحی مثلاً درشکم ناف جدید و یا ازهمان ناف قبلی استفاده می گردد، به این عمل جراحی زیبایی شکم گفته می شود.

بیشتر بخوانید

یکی از روش های جوانسازی پوست، لیفت صورت است .همه چهره ها یکسان نیستند،بنابراین منطقی است که انجام همه عمل های لیفت صورت نباید به یک شکل باشد. نتایج لیفت صورت هرفرد باید از نظر او منحصربه فرد و طبیعی باشد.

بیشتر بخوانید

جراحی پروتز سینه روشی است که برای بزرگ کردن سینه ها و بهبود شکل انها انجام می شود. جراحی به این صورت است که در هر سینه یک پروتز قرار می گیرد. به دلیل تغییراتی که پس از کاهش وزن، زایمان یا در نتیجه ی بالا رفتن سن ایجاد می شود، ممکن است بخواهید ظاهر سینه ی خود را بهبود ببخشید.

بیشتر بخوانید

جوان ماندن و زیبایی پوست موضوعی است که باید به آن توجه زیادی شود که یکی از روش های مراقبت از پوست و جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس است. نتیجه ی حاصل از تزریق بوتاکس کاملا رضایت بخش است .

بیشتر بخوانید