جوان ماندن و زیبایی پوست موضوعی است که باید به آن توجه زیادی شود که یکی از روش های مراقبت از پوست و جوانسازی پوست تزریق بوتاکس است.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده می شود که نیازمند مهارت و تخصص بالا در این زمینه می باشد و باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

بیشتر بخوانید

لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی است که بیشتر برای افرادی توصیه می شود که با وجود داشتن چربی اضافی در ناحیه شکم و چهلو هنوز هم پوستی کشسان و قابل ارتجاعی دارند.

بیشتر بخوانید

جراحی لیپوساکشن یک جراحی زیبایی است که به منظور خلاص شدن از چربی ها انجام می شود و می توان بعد از عمل لیپوساکشن با رژیم غذایی و ورزش به اندام ایده آل رسید.

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی که همان جراحی زیبایی پلک است با تغییراتی که در پلک و ابروها ایجاد می کند باعث زیباتر شدن چشمان و همچنین جوانسازی پلک می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی پلاسیتک و زیبایی یکی از شاخه های جراحی می باشد که برای برطرف کردن مشکلات باعث اختلال در شکل و ظاهر بدن کرده انجام می شود که این تغییرات می تواند مادرزادی و یا بر اثر حادثه ای باشد.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش هایی است که جنبه زیبایی دارد که در بیین خانم ها طرفداران زیادی دارد و برای از بین بردن چین و چروک های صورت به کار می رود.

بیشتر بخوانید

آناتومی بینی مردان نسبت به زنان حدود 10 دردصد بزرگتر است و کاملا متفاوت می باشد و همچنین مردان توده عظلانی بیشتری نسبت به زنان دارند.

بیشتر بخوانید

آبدومینوپلاستی جراحی است که طی آن چربی ها و پوست اضافه شکم برداشته می شود و عضلات شکم سفت می شود و با یک رژیم مناسب می توان اندامی مناسب داشت.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های رایج است که انواع مختلفی دارد و برای از بین بردن چین و چروک صورت به کار می رود. از مهم ترین کاربردهای بوتاکس می توان به بوتاکس پیشانی، گونه گذاری، بوتاکس گردن و ... اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی هایی است که این روزها در بین خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد که برای داشتن ظاهری زیبا اقدام به این کار می کنند.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی روشی است که با بالا رفتن سن بسیار کاربرد دارد و برای نواحی مثل گونه ها، چانه، لب و سایر نواحی صورت استفاده می شوند و هزینه آن بسته به نوع ژل و میزان مصرفی ان متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یا لیفت سینه یکی از جراحی های محبوب در میان زنان است و همچنین می تواند تاثیر زیادی در بازیابی اعتماد به نفس بانوان داشته باشد.

بیشتر بخوانید

بوتاکس روشی است که کاربردهای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها زیبایی و جوانسازی پوست است. به دیگر کاربردهای بوتاکس می توان به رفع چین و چروک گردن، چانه، پیشانی و... نیز اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

صورت یکی از اعضای مهم در صورت است که برای هر شخصی مهم است و بسیاری از افراد تلاش می کنند با استفاده از عمل جراحی بینی صورتی زیباتر و جذاب تر داشته باشند..

بیشتر بخوانید

ژل ها از ماده ای به نام هیالونیک ساخته شده اند که از این ماده به صورت طبیعی در پوست هم وجود دارد و به پوست حجم می دهد و ماندگاری آن بسته به نوع ان متفاوت است.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی گوش که به ان رینوپلاستی نیز می گویند یک نوع جراحی زیبایی است که به منظور تغییر شکل و سایز گوش انجام می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یا پروتز سینه هیچ گونه خطری در دوران بارداری و شیردهی ندارد اما به دلیل هورمون هایی که در دوران بارداری اتفاق می افتد سایز سینه ها تغییر می کند.

بیشتر بخوانید
دکتر محمد ثابت