بوتاکس خط خنده یکی از بهترین روش‌های است که می‌توان با استفاده از آن جوانی و شادابی را به پوست بازگرداند چین و چروک و خطوط ناشی از خنده را به راحتی از بین برد.

بیشتر بخوانید

بوتاکس پیشانی یک تکنیک پزشکی زیبایی است که برای از بین بردن موقت خطوط و چین و چروک پیشانی از طریق تزریق بوتاکس به این ناحیه انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید

جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

جوان ماندن و زیبایی پوست موضوعی است که باید به آن توجه زیادی شود که یکی از روش های مراقبت از پوست و جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس است. نتیجه ی حاصل از تزریق بوتاکس کاملا رضایت بخش است .

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های درمانی است که جنبه زیبایی دارد که در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و برای از بین بردن چین و چروک های صورت و بدن به کار می رود.مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس از اهمیت بالایی برخوردار است .

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های رایج است که انواع مختلفی دارد و برای از بین بردن چین و چروک صورت به کار می رود. از مهم ترین کاربردهای بوتاکس می توان به بوتاکس پیشانی، گونه گذاری، بوتاکس گردن و ... اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

بوتاکس روشی است که کاربردهای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها زیبایی و جوانسازی پوست است. به دیگر کاربردهای بوتاکس می توان به رفع چین و چروک گردن، چانه، پیشانی و... نیز اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

امروزه تزریق بوتاکس در میان خانم ها و آقایان طرفداران زیادی را دارد که در انواع مختلفی نیز به بازار عرضه می شود که تمام مدل های بوتاکس برای درمان های زیبایی و غیرزیبایی کاربرد دارند.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس از روش‌هایی است که برای صاف کردن چین و چروک‌های صورت و ایجاد ظاهری جوان‌تر در افراد به کار می‌رود.
مانند چین و چروک‌های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد شده و چروک‌های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می‌شوند.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس در سراسر جهان طرفداران زیادی یافته و بسیار پر مصرف هستند. انواع روش های تزریق بوتاکس و کاهش عوارض ناشی از آن به مهارت پزشک مربوطه بستگی دارد. در واقع بوتاکس نوعی توکسین باکتری خالص شده است که با اثر گذاری بر روی ماهیچه ها موجب کاهش ظاهر چین و چروک و جوانسازی پوست می شود.

بیشتر بخوانید