تزریق ژل لب درحال حاضر یکی از محبوب ترین ترندهای زیبایی است که افراد زیادی تمایل به انجام این تکنیک دارند.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی به باسن و لیفت باسن با استفاده از چربی گرفته شده از بدن خود شخص، طبیعی ترین و زیباترین نتایج را ارائه می دهد. چربی بدن خود فرد به درست ترین و طبیعی ترین شکل به خوش¬فرم شدن باسن شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید

جراح فوق تخصص پلاستیک، ترمیمی و زیبایی خوب و ممتاز کسی است که علاوه بر باتجربه بودن و داشتن تخصص کافی، از تکنیک¬ها و روش¬های نوین جراحی پلاستیک نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس پر طرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام میشود. اثرات بوتاکس بسته به تزریقات قبلی بین ۳ تا ۶ ماه به طول می انجامد و به طور متوسط هر ۳ تا ۶ ماه یکبار تجدید می شود .

بیشتر بخوانید

بوتاکس یکی از روش های زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده می شود که نیازمند مهارت و تخصص بالا در این زمینه می باشد و باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی روشی است که با بالا رفتن سن بسیار کاربرد دارد و برای نواحی مثل گونه ها، چانه، لب و سایر نواحی صورت استفاده می شوند و هزینه آن بسته به نوع ژل و میزان مصرفی ان متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید

ژل ها از ماده ای به نام هیالونیک ساخته شده اند که از این ماده به صورت طبیعی در پوست هم وجود دارد و به پوست حجم می دهد و ماندگاری آن بسته به نوع ان متفاوت است.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل یک راهکار درمانی برای جوانسازی پوست و برجسته سازی مناطقی از بدن که طی افزایش سن حجم خود را از دست داده اند به کار می رود. هزینه تزریق ژل به طور کلی به موارد مختلفی مانند نوع و برند محصول، میزان تزریق و پزشکی که تزریق را انجام می دهد، بستگی دارد

بیشتر بخوانید